איפור חורף

טיפים לאיפור חורף
 
חילופי העונות במדינת ישראל משפיעים גם על תחום האיפור המקצועי והחובבני. כפי שמתחלפים להם הצבעים והטקסטורות בחלונות הראווה של חנויות הבגדים והאקססוריז, כך גם גווני האיפור מתעדכנים בהתאם לטמפרטורות שבחוץ. יש נשים המעדיפות לשמור על צבעוניות קיצית באיפור גם בחודשי החורף, אך רוב הנשים נמשכות באופן אוטומטי ל"צבעי חורף" – אפור, כחול, שחור, סגול כהה, שכן סביר שאלו יתאימו יותר לפריטי הלבוש בחודשים אלה.
 
בחודשי החורף הצבעים החזקים של האיפור מאפשרים לנו להפריז ולהעז יותר: להבליט מה שאנחנו רוצות ולהסתיר מה שאנחנו מעדיפות שלא ייראו, מבלי שזה ייראה עמוס או גס.
 
על מה לשים דגש בחודשי החורף?
 
מייק-אפ: בחודשי החורף מומלץ להשתמש במייק-אפ עשיר במיוחד בלחות, בכדי שיגן על העור העדין מפני יובש הנפוץ בחודשים הקרים.
 
פודרה וסומק: עדיף להשתמש בפודרה וסומק מעט יותר כהים מהשימוש בחודשי הקיץ, שכן עור הפנים בחודשי החורף נוטה להיות חיוור יותר, גם כתוצאה מחוסר שיזוף טבעי וגם כי נעלם לו הסומק הטבעי מהלחיים שמופיע בכל פעם כשחם בחוץ. כמו כן בבחירת הסומק מומלץ לבחור בגוונים הוורודים המוסיפים חיים ללחיים בחודשים הקרים.
 
צלליות: בחורף מומלץ להשתמש בצלליות אבקתיות יותר ולתת נופך חזק יותר לאיפור ומראה מעושן לשעות הערב- ליצירת המראה הדרמטי שרובנו אוהבות. בכל עונה חורפית צבעי החורף האופנתיים משתנים, אך טיפ הצלליות רלוונטי לכל אופנה שהיא- בחורף אפשר להתפרע!
 
שפתון/גלוס: גם בקטגוריה זו מומלץ להשתמש בחומרים ומוצרים עתירי לחות, בכדי לשמור על השפתיים מהתייבשות ומסדקים הנפוצים בחודשי החורף הקרים. למשל, רצוי להימנע משימוש בשפתונים העמידים ל-24 שעות, שכן אלו מייבשים לרוב את השפתיים- דבר שיכול לגרום נזק לשפתיים בחורף. בחירת הצבעים לקישוט השפתיים תלויה בטעם האישי של כל אישה, כאשר כמובן בכל עונה יש את הצבעים השולטים וניתן להתעדכן באופנה האחרונה תמיד. רובנו בחורף בוחרות להשתמש בגוונים העזים יותר של השפתונים והגלוסים: אדום, בורדו, חום כהה, ולהשאיר את הוורדרדים לחודשי הקיץ הקלילים. שימוש בגוונים אלה יוצא מראה שפתיים דרמטי במיוחד.
 
איילינר: התוצר החיובי ביותר של החורף הוא האפשרות להשתמש בתדירות יומיומית באיילינר, ובאופן יותר דרמטי משהיינו נוהגות בחודשי הקיץ. אין חשש להזעת יתר ולמריחת האיפור, ובחודשי החורף כבר אמרנו שמותר להיראות דרמטיות גם ביום ולא רק בערב.
 
קורס איפור מקצועי בג'יג'י אקדמי באר שבע, הוא הזדמנות פז להתנסות בסגנונות שונים של איפור. קורס האיפור המקצועי ישאיר אותך מעודכנת תמיד. בג'יג'י אקדמי, בית הספר המוביל למקצועות היופי, ילמדו אותך כיצד להביא לידי ביטוי את הידע הטרנדי, כיצד לקרוא את הלקוחה שלך ולהבין מה היא אוהבת, כיצד לרצות ולטפח לקוחה שמגיעה אליך ורוצה להיראות במיטבה. בג'יג'י אקדמי תקבלי את כל הכלים להתמודד עם חילופי העונות בעולם האיפור, חילופי הטרנדים ועוד. אנחנו נלמד אותך תמיד להישאר מעודכנת!
 
לפרטים והרשמה לקורס איפור מקצועי לחצי כאן

4-3