אודות GIGI ישראל

מעבדות ג'יג'י


מי אנחנו
ישראל היא בסיס הבית של קבוצת מעבדות ג'יג'י, ממנה היא הפועלת ומייצאת לרחבי העולם. מעבדות ג'יג'י פעילה במגוון קטגוריות החל מפיתוח מוצרים, יבוא מותגים בינלאומיים, פיתוח מכשור מקצועי, הדרכות מקצועיות והפעלת סניפים ברחבי הארץ. מותגי החברה הם בעלי מעמד מוביל בתחום הקוסמטיקה המקצועית בישראל וכוללים רבים ממוצרי הטיפוח האהובים על הקוסמטיקאיות המקצועיות והנשים הישראליות.

ליצור יופי מחומרים איכותיים
חזון זה גובש מתחילת דרכה של החברה ומשקף את סיפורה עוד מימיה הראשונים. מייסד החברה, אליעזר לנדאו ז"ל, ידע לקחת את החומרים הבסיסיים ביותר, לטפל בהם, ליצור מהם מוצר אחר, מפתיע, מפנק וטיפולי, אבל גם לגעת בנשים בדרך מיוחדת, שגרמה להן להרגיש נפלא. זו הייתה עשייה מתוך תשוקה ליצור יופי, להעניק לנשים אפשרות לשפר את המראה, לשמור על הנעורים ולהרגיש נפלא.
כיום, החשיבה המיוחדת הזו - השאיפה לקחת דבר בסיסי כמו טיפול יופי ולהפכו לנפלא, הפכה לחלק מה- DNA שלנו כחברה, הן כתפיסה עסקית והן בפיתוח מוצרים. אותו חזון ראשוני ממשיך להניע אותנו קדימה – לפתח וליצור עבור יותר ויותר נשים ברחבי העולם תחושה נפלאה. להבין את צרכי העור המודרניים ולמצוא את החומרים החדשניים שיעזרו לכל אישה לשמור על מראה צעיר, בריא ויפה.
הערכים
מעבדות ג'יג'י הינה חברה של אנשים. אנו מאמינים כי כאשר פועלים מתוך ערכים מקבלים את העוצמה האמיתית של הפעילות העסקית.
מערכת הערכים שגיבשנו בשנים האחרונות מבוססת על ערכים שליוו את העשייה שלנו מאז ומתמיד ומהווים את ה'נשמה' של מעבדות ג'יג'י. אנו מקפידים לשמור על שקיפות מלאה בתחום הייצור, עמידה בתקנים בינלאומיים ובקרת איכות תמידית כדי להבטיח שקהל הצרכנים שלנו יקבל את המיטב שבמיטב וללא חשש. בנוסף, שמירה על קשר קבוע עם הקוסמטיקאיות תורם להכרה עמוקה יותר של התחום המקצועי ומציאת פתרונות ושיטות חדש בתחום הטיפוח המקצועי.

האחריות מלווה אותנו בעשייה שלנו: אחריות לסביבה, אחריות לאיכות, אחריות לבריאות, אחריות ליצירת מוצרים טהורים, נקיים וללא חשש לשימוש על הפנים והגוף. לקיחת אחריות מלאה הופכת אותנו לחברה מחויבת. אנחנו מחויבים לקהל המשתמשים המקצועי וכן לכל אישה ואישה המשתמשת במוצרי הטיפוח של מעבדות ג'יג'י, בישראל או בעולם.

הצוות
אנחנו גאים ברוח הצוות שלנו ונחושים ליצור כל הזמן צוות מנצח בכל תחומי הפעילות של החברה. אנחנו מתייחסים לצוות שלנו כאל משפחה בה אמון וכבוד הדדי הם בראש סדר העדיפויות. זוהי הדרך היחידה בה נוכל לחתור אל יעדים משותפים, לעמוד באתגרים ולנצח.

החיבור בין החזון והערכים שלנו מעצב את האופן בו אנו פועלים ומחייב אותנו לבחון כל דבר מחדש, לשפר את הקיים, להגיע ליותר ויותר נשים וגברים ברחבי העולם, ליותר שווקים עם קונספטים ייחודיים, פתרונות חדשניים, מוצרים המשפרים את איכות חייהם ולקיים פעילות עסקית המייצרת ערך גבוה לכל מי שנמצא בקשר עם החברה שלנו.

חברת מעבדות ג'יג'י
"מעבדות ג'יג'י" פועלת במקביל גם כנציגה בלעדית של חברות הקוסמטיקה הצרפתיות "מארי קור" ו"ג'ינו", והחברה האמריקנית "PCA" הנחשבות לטובות, מקצועיות ומובילות בעולם.
פיתוח ישראלי
מעבדות ג'יג'י היא החברה היחידה בישראל המוציאה מדי שנה סדרת טיפוח חדשה בהתאם למגמות השוק ולהתפתחות הטכנולוגית העולמית. מאז שנת 2008 אימצה החברה את עקרונות השמירה על סביבה ירוקה והפכה את עקרונות השמירה על האקולוגיה לקו מוביל הן בפיתוח המוצרים והן בתחום הייבוא והייצוא. על פי המגמות המובילות מרבית המוצרים אינם מכילים פארבנים, חומרים מהונדסים גנטית וללא תוצרי נפט. מגוון הבדיקות נע בין בדיקות רגישות, בדיקות היפואלרגניות והימנעות משימוש בחומרים ובשמים מעוררי אלרגיה.
הסדרות החדשות מצטרפות למבחר קיים של כ-400 מוצרי טיפוח מקצועיים, אותן פיתחה מעבדות ג'יג'י בשנים האחרונות והן אלה שהקנו לה את המוניטין הבינלאומי בשווקי חו"ל.

פיתוח וייצור
כל מוצרי מעבדות ג'יג'י מיוצרים תוך הקפדה על בקרת איכות, אפקטיביות, אמינות ותנאי ייצור גבוהים. לכל המוצרים תאריך תפוגה ומספר אצווה כנדרש בסטנדרטים בינלאומיים, אישור משרד הבריאות הישראלי, תו תקן אמריקני ואישורים לפי דרישות השוק האירופאי. כימאי החברה מקפידים לבחור חומרי גלם שלא נוסו על בעלי חיים, והמעצבים מקפידים על שימוש באריזות ניתנות למיחזור.